• -5%
    Chicco - Spray Solar Me SPF 30 Chicco - 1

Chicco - Spray Solar Me SPF 30

Formula e tij nuk përmban parabene, fenoksietanol, PEG dhe aromë. Pasuruar me përbërës aktivë si vitamina E dhe ekstrakti Physalis me veprim antioksidues. Lehtë për tu aplikuar falë formatit të përshtatshëm të llakut.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.