• -5%
    Trudi - Qumështi pas banjes se diellit Trudi Baby Care - 1

Trudi Qumështi pas banjes se diellit

Aromë natyrale

Ekstraktet organike të bimëve

Pa ngjyra

Pa alergjen

Pa lanolinë

Pa silikon

Pa PEG (përbërje të polietilen glikolit)

Jo vazelinë

Pa parabene

Nuk ka vajra minerale

Përputhshmëria e lëkurës është testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Përdorni

Butësisht aplikoni dozën e duhur në të gjitha pjesët e ekspozuara në diell dhe përhapeni. Lëreni të përthithet plotësisht në lëkurë. Shmangni kontaktin me veshjet. Pas përdorimit, mbyllni enën me kujdes dhe parandaloni çdo hyrje të ujit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.