• -5%
    Trudi Solare për fëmijë SPF 30 Trudi Baby Care - 1

Trudi Solare për fëmijë

Kremi plotësohet me ekstrakte bimore organike nga Aloe vera dhe tërshëra dhe vajra bimorë organikë nga luledielli dhe vaji i bajames, të cilat ndihmojnë në parandalimin e formimit të radikaleve të lira dhe ruajnë elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës.

Aromë natyrale

Ekstraktet organike të bimëve

I papërshkueshëm nga uji

Pa ngjyra

Pa alergjen

Pa lanolinë

Pa silikon

Pa PEG (përbërje të polietilen glikolit)

Jo vazelinë

Pa parabene

Nuk ka vajra minerale

Përputhshmëria e lëkurës është testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.