Komponentët

 Magnez, Ginkgo biloba, Vitis vinifera, Camellia sinensis, Fosfatidilserinë, L-acetil karnitinë dhe acid folik.

Si të përdoret

 Ne sugjerojmë të merrni 1 shishkë në ditë, në mëngjes, të holluar në ujë ose pije tjetër. Për përdorimin më të mirë të këtij produkti, kërkoni këshillat e mjekut tuaj. Mos e tejkaloni dozën e sugjeruar ditore.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.