Vestanol


Si të përdoret

Ne rekomandojmë të merrni 1 kapsulë në ditë, mundësisht në mbrëmje para se të shkoni në shtrat.

Paralajmërime

Produkti përmban sojë.

Mbajeni larg mundësive të fëmijëve nën 3 vjeç.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Shtesat nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme, të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Nëse jeni duke marrë ilaçe antikoagulante ose antirombocite, këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin.

Nuk rekomandohet të përdorni produktin gjatë shtatëzënësisë dhe gjidhënies.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.