• -10%
    Bionike - Defence Man After Shave Gel BioNike - 1

Rruajtja ditore përfaqëson një formë të rëndësishme të agresionit për lëkurën e burrave që përshpejton procesin e dehidrimit të lëkurës, shpesh të lidhur me skuqjen dhe acarimin, të cilat e bëjnë atë më të ndjeshëm dita ditës. Njeriu mbrojtës xhel qetësues pas rrojes, është një xhel freskues dhe qetësues ideal për qetësimin e skuqjes dhe acarimit që lind pas rruajtjes. Parandalon formimin e radikaleve të lira dhe kundërvepron në mënyrë efektive me kronon dhe foto-plakjen, falë pranisë së SOD, një enzimë antioksiduese e pranishme në lëkurë. Me një strukturë të lehtë, ajo absorbohet shpejt dhe i jep lëkurës një ndjenjë të zgjatur të mirëqenies.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

2 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.