• -10%
    Nuxe - After Shave Balm Men Multi-function Nuxe - 1

Në një gjest të vetëm, ky kujdes i përditshëm me shumë funksione për të gjitha llojet e lëkurës:

- Qetëson acarimet dhe qetëson djegiet e rrojes (ekstraktet e lisit dhe sharmit, dru sandali).

- Hidraton intensivisht për 24 orë (mukilazhimi i gjetheve të baobabit).

- Redukton shenjat e lodhjes dhe stresit (ekstraktet e misrit, araukarisë, gështenjës së kalit dhe jamballit).

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

2 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.