Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Bio-formule e avancuar
Omega-H3 Blue Label eshte produkti me i fundit i games omega-H3.
Formula e Omega-H3 Blue Label permban 34 bio-elemente perfshire vitamina, minerale dhe mikro-nutriente te avancuar si Co-Q10 dhe ektrakt likopeni. Pas shume kerkimesh shkencore, tabletat e avancuara Omega-H3 Blue Label perfshijne gjithashtu ekstrakt te Ginsengut Siberian, Ekstrakt Maca, bioflavonoide te qitros dhe fara lini, burim i acid alfa-linolenik.

Mireqenie e pergjithshme

Formula Omega-H3 Blue Label permban vitamine D, zink dhe selenium qe kontribuojne ne forcimin e sistemit imunitar; si dhe Vitamine B6 & B12, hekur dhe folate qereduktojne ndjesine e lodhjes. Vitamina C ndikon ne mirefunksionimin e sistemit nervor, rrit pperthithjen e hekurit dhe ndihmon ne formimin e kolagjenit. Omega-H3 Blue Label ofron formulen me te fundit nga Vitabiotics per shendet dhe vitalitet.

-Pa ngjyrues artificiale
-Pa konservante
-Pa kripe, sheqer ose maja
-Omega-H3 Blue Label nuk eshte e testuar ne kafshe
-E pershtatshme per vegjetariane

Perdorimi: Nje tabelete ne dite me vaktin tuaj kryesor. Pijeni me uje ose nje pije te ftohte. Nuk duhet te pertypet. Mos e tejkaloni dozen e rekomanduar. Duhet te merret me stomak plot.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.