Mbrojtje, Siguri, Besim dhe Rehati! Maternity pads Abena ~ janë peceta në formë anatomike, të dizenjuara për nënat pas lindjes. 

Ato kanë një mbrojtje unike kundër rrjedhjeve, falë barrierave të gjata dhe të buta. Sistemi i lartë përthithës e mban lëkurën të thatë dhe të freskët Përbërja e pambuktë dhe sistemi odor minimizojne erën e pakëndshme.

  • Të çertifikuara nga Nordic swan ecolabel
  • Të çertifikuara nga FSC
  • Të testuara dermatologjikisht
  • Pa latex
  • Pa klor
  • 100% ekologjike

Made in Denmark

95 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.