Mbështetja e krahut elastik është ideale për pacientët që vuajnë nga hidrartroza, përdoret me sukses pas operacionit në nyjen e bërrylit, në rast të dëmtimeve të ndryshme të shkaktuara gjatë sporteve. Krahu i krahut është i dobishëm në rast të traumave, kontuzioneve dhe artrozës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.