Mbeshtetes Per Kycet e kembeve

Sigurojnë shtypje të përhershme, të kontrolluar në indet e buta të kyçit, duke rritur qarkullimin dhe duke zvogëluar dhimbjen dhe ënjtjen. Rrit proprioceptimin, ngritjen e vetëdijes shqisore në kyçin e këmbës për rritje të stabilizimeve të kyçeve. Kompresimi i graduar në skajet parandalon shtrëngimin e qarkullimit. Thurja e frymëmarrjes nuk do të mbajë nxehtësinë. Mund të lahet në makinë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.