• Në ofertë!
  Doreza Nitrile e Zezë - L - 100 cop efarma.al - 1
  Doreza Nitrile e Zezë - L - 100 cop efarma.al - 2
  Doreza Nitrile e Zezë - L - 100 cop efarma.al - 3
  Doreza Nitrile e Zezë - L - 100 cop efarma.al - 4
  Doreza Nitrile e Zezë - L - 100 cop efarma.al - 5
  Doreza Nitrile e Zezë - L - 100 cop efarma.al - 6

Nuk përmbajnë proteina natyrale të latexit. Ata kanë mbrojtje të lartë pengesë dhe rezistencë ndaj kimikateve.

25 Artikuj

Të dhënat

Ngjyra
E zezë

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Add Related products to weekly line up

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.