• Në ofertë!
  • -190 Lekë
    Maska FPP2 - KN95 efarma.al - 1
    Maska FPP2 - KN95 efarma.al - 2
    Maska FPP2 - KN95 efarma.al - 3
    Maska FPP2 - KN95 efarma.al - 4

Maska për fytyrën kn95 mund të zbulojë dhe filtrojë deri në 95% të ndotësve nga ajri juaj. Nga ana tjetër, ffp2 filtron 92%. Sipas ekspertëve, këto janë maska shumë të suksesshme pasi nuk ka ndonjë maskë që ofron mbrojtje 100%.

3206 Artikuj

Të dhënat

Përbërjet
Filter FPP2 - N95
Ngjyra
E bardhë

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Add Related products to weekly line up

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.