• I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

TREGUESIT

• Lëndime dhe plagë të gojës dhe mishit të dhëmbëve

• Gingiviti dhe parodontiti

Përmban 0,20% klorheksidinë, ekstrakte kamomili dhe a-bisabolol

Pa alkool, bimë me shije të shkëlqyeshme

Tub 30ml

Përdorni

Vendosni një sasi të xhelit direkt me majën e posaçme të tubit, ose një shtupë pambuku ose një furçë ndërdhëmbore ose një furçë dhëmbësh të butë në zonën e prekur 2-3 herë në ditë për 10 deri në 15 ditë.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.