Curaprox – Be You Daydreamer Pastë dhëmbësh Furçë (shije manaferrë jamball)

Curaprox – Be You Daydreamer Pastë dhëmbësh Furçë (shije manaferrë jamball) ju jep gjithçka që prisni dhe më shumë: mbron nga kariesi, ju jep një aromë të freskët që zgjat, ndihmon kundër ndjeshmërisë, nuk provokon puçrra, minimizon pllakat dhe kujdeset për mishrat e dhëmbëve . E gjithë kjo falë enzimave, hidroksiapatitit dhe bimëve. Fluori është i domosdoshëm. Hidroksiapatiti dhe oksidaza e glukozës, së bashku me përbërësit natyralë, sigurojnë një efekt zbardhues enzimatik që është i butë për dhëmbët tuaj. Dhe xylitol, sheqeri i thuprës, ka shije të ëmbël pasi forcon dhëmbët tuaj dhe trajton bakteret. Ekstraktet e ekinacea, portokalli i hidhur, thua e djallit dhe pennywort indian mbështesin membranat tuaja të mukusit dhe ndalojnë inflamacionin. Plus provitamina B5, e cila mbështet formimin e qelizave të reja. Asnjë SLS, asnjë triklosan, asnjë mikroplastik. RDA rreth 50. Dhe rruazat e rrymës? Ato përmbajnë një dozë të fuqishme të mentolit. Një ëndërr e manaferrave dhe e ëmbël. Pasta shumëngjyrëshe e dhëmbëve nga CURAPROX sjell një humor të mirë dhe ngjyrë në jetën e përditshme. CURAPROX Daydreamer ka shije si manaferra të freskët dhe jamball të ëmbël. Curaprox Be You Daydreamer ka një formulë me gjashtë aromë që i përshtatet të gjitha shijeve, temperamenteve, personaliteteve, gjendjeve shpirtërore dhe humorit. Ndjenjë e qetë gjatë gjithë ditës.

Pasta e dhëmbëve mund të përdoret për trajtimin e:

 • Fryma e keqe
 • Gjakderdhje e mishrave të dhëmbëve
 • Mbrojtja nga kariesi
 • Dhembe te paster
 • Frymë e freskët
 • Kujdesi për mishrat e dhëmbëve
 • Inflamacion i mishit të dhëmbëve
 • Pllaka
 • Dhëmbë të ndjeshëm
 • Smalt i dhëmbëve
 • Zbardhja e dhëmbëve
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.