Curaprox Be You Pure Happiness

Curaprox Be You Pure Happiness ju jep gjithçka ju prisni dhe më tepër: mbron nga kariesi, ju jep një aromë të freskët që zgjat, ndihmon kundër ndjeshmerisë, nuk provokon afte, minimizon pllakat dhe kujdeset për mishrat tuaja. Të gjitha këto falë enzimave, hydroxyapatite dhe bimëve.

Efekt zbardhues me glukozë oksidazë

Mbrojtje nga kariesi me fluor dhe xylitol

Rimineralizon dhe forcon me hydroxylapatite

Mentol për freski që zgjat dhe siliza për një pastrim të butë.

Echinacea, Devils Claw dhe Pennywort.

Kompleks bioflavonoid qitro

Provitamin B5 (panthenol)

Pa SLS

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.