Curaprox Enzycal 950

Asnjë agjent shkumëzues SLS: i butë në gojë

Përmban enzima: rrit mbrojtjen natyrore të pështymës, nxit ri-kalcifikimin dhe mbron nga tharja e gojës

Maltë-miqësor: praktikisht pa gërvishtje (RDA 30)

Mbrojtja ndaj kariesit nga fluori natriumi i disponueshëm

Shije e këndshme e butë

Në mënyrë të dukshme më pak pllakë dhe gurit

950 ppm Fluor natriumi

I përshtatshëm gjithashtu në kombinim me një furçë dhëmbësh zanore

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.