CURAPROX KIDS TOOTHPASTE STRAWBERRY 950PPM F *60ML

Fluor – mbron dhëmbët e qumështit nga kariesi

Enzima – ndihmojnë në mbrojtjen e gingivave dhe rimineralizimin e dhëmbëve

Sorbitol – pengon tharjen e pastës

Xilitol – forcon dhëmbët dhe i mbron nga bakteret

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.