EMOFORM WHITE DENTIFRICIO SBIANCANTE

Formula e përforcuar e fluorit ndihmon gjithashtu në parandalimin e formimit të pllakave bakteriale dhe rimineralizimin e smaltit, për dhëmbë më të shëndetshëm dhe më të fortë. Veçanërisht i përshtatshëm pas trajtimit të zbardhjes ose shkallëzimit të dentistit për të ruajtur shkëlqimin natyral të dhëmbëve.

Si të përdoret

Këshillohet të përdorni Emoform White 3-5 herë në javë, duke larë dhëmbët për 2-3 minuta.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.