Në rastet e formimit të tepërt të pllakave bakteriale

- Higjena paradontale dhe peri-implantare

- Mbrojtje antiseptike orale

Si të përdoret

Pas higjienës orale, aplikoni xhel 2 ose 3 herë në ditë me një furçë të butë ose pambuk, duke masazhuar mishrat. Duhet të përdoret pas ngrënies dhe rekomandohet të mos merrni ushqim ose pije deri të paktën gjysmë ore pas përdorimit. Efektiviteti më i madh arrihet në aplikimet e natës. Mos e shpëlani.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.