LACALUT Aktiv Toothpaste

Përbërja unike ndihmon në kontrollin e kariesit dentar dhe forcon dhe mbron mishrat e dhëmbëve.

Përdorimi i rregullt i Lacalut falë përmbajtjes unike të laktatit të aluminit, forcon dhe forcon mishrat

Ngurtëson smaltin e dhëmbëve dhe mbron nga prishja.

Lufton bakteret.

Shkrihet pllaka.

Jep freski të qëndrueshme.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.