Lacalut Dentifricio Multi Effect 5in1

Formulimi inovativ 5 me 1 me shumë efekte:

Ndihmon në parandalimin e prishjes së dhëmbëve;

Forcon smaltin;

Tonifikon dhe forcon mishrat e dhëmbëve;

Kontribuon në dhëmbë më të bardhë dhe frymëmarrje më të freskët.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.