LACALUT HERBAL GEL

Përmban ekstrakt mirre, vajra esenciale të koprës, anise, eukalipt, nenexhik, trumzë, kamomil dhe urtë. Formula me 8 bimë medicinale siguron shëndetin e dhëmbëve, mishrave të dhëmbëve dhe ofron një frymëmarrje të freskët për një kohë të gjatë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.