Lacalut Sensitive

Pasta Lacalut Sensitive përmban vajra esenciale për të pasur një aromë sa më të freskët. Në të njejtën kohë, bikarbonati i natriumit neutralizon acidet që mund të dëmtojnë dhëmbët. Në këtë mënyrë sëmundjet e dhëmbëve dhe paradontoza mund të parandalohen efektivisht.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.