Intermed Chlorhexil-F Toothpaste

Si mirëmbajtje e trajtimit në pacientët paradontale.

Përmirësimi i smaltit.

Shtrëngimi i mishrave të dhëmbëve.

Kur ndiqet nga larja e gojës me tretësirë ​​klorheksidine.

Me klorheksidinë 0,10%, fluor 0,10%, ekstrakte kamomili, Krameria Triandra, Commiphora Myrrha, Potintilla Erecta, Melia Azantirachta, Salvia Officinalis & bisabolol.

Pa praninë e SLS dhe pengesave.

Me një shije të mrekullueshme të bimëve.

Përdorni:

Larja e dhëmbëve me Chlorhexil - F Pastë dhëmbësh në mëngjes dhe në mbrëmje, si dhe pas çdo vakt, çdo ditë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.