• -5%
    Avent – 3 in 1 electric sterilizer Philips Avent - 1

Avent  Sterilizues me avull 3 në 1

Mjafton të shtoni ujë në pjatën poshtë dhe ta vendosni në prizë. Në pak minuta ju do keni të sterilizuara aksesorët e fëmijës suaj.

Eleminon 99,9% të baktereve

Sterilizon shishe të ndryshme, pompë gjiri dhe aksesorë

Sterilizon në vetëm 6 minuta

Mban deri në 6 shishe 330ml Avent

I mban produktet (shishet, biberonat, pompën e gjirit) të sterilizuara për 24 orë.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.