• -5%
    Chicco - Detergjent Sensitiv Chicco - 1

Falë teknologjisë speciale "eleminimi i aromës", detergjenti i rrobave të Chicco në mënyrë efektive freskon dhe pastron lavanderi si me dorë ashtu edhe në lavatriçe, madje edhe në ujë të ftohtë. Krijuar për dhe tërë familjen. Formula e saj hipoalergjike është krijuar për të minimizuar rrezikun e alergjive. 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.