Detergjenti NUK është i përshtatshëm për larje midis 20°C ne 90°C dhe paketimi 750ml është i mjaftueshëm për mesatarisht 12 larje.

E testuar dermatologjikisht: e butë në lëkurën e bebes.

Formulë pastruese efektive me enzima natyrale

Përbërës aktivë që mund të shpëlahen totalisht

Për 12 larje mesatarisht nga 20°C në 90°C

E zhvilluar nga ekspertë të produkteve për bebe

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.