• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Përfitimet kryesore

Poret zbërthehen dhe pastrohen nga papastërtitë dhe grimcat e ndotjes

Menjëherë vepron në thithjen e vajit dhe ndihmon në minimizimin e sebumit të tepërt

Lëkura ndihet e pastër, e butë dhe e freskët

Heq përbërjen

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.