Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh
Locion tonik me efekt te dyfishte,  përfundon proçesin e pastrimit dhe ofron një efekt rafinues të poreve për një pamje më të pastër.
PERDORIMI:
Aplikohet ne fytyre me ndihmen e nje coton pas pastrimit te lekures.
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.