• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Ky pastrues butësisht dhe efektivisht heq make-up dhe papastërtitë në sipërfaqe.

Duke bërë lëkurën të ndihet e pastër dhe në comfort.

1 Artikulli

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.