• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Avène Shkumë Pastruese pastron, heq make-up dhe eleminon papastërtitë dhe tepricën e yndyrës.

Baza pastruese adstrigjente ngushton poret. Acidi glutamik balancon prodhimin e yndyrës. Agjentet hidratues i japin fleksibilitet lëkurës. I pasur me Ujë Termal Avène, ka veti zbutëse dhe anti-irrituese. Kjo shkumë pastruese lë në lëkurë një ndjesi freskie. Pa sapun. Hipoalergjik. Jo komedogjenik. Pa paraben.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.