• -10%
    Bioderma - Sensibio H2O Bioderma - 1

Mbani lëkurën e ndjeshme dhe të ndjehen të qetë dhe të pastër me Sensibio H2O nga Bioderma. Formula e saj e fuqishme e micelës funksionon për të zbutur dhe pastruar lëkurën e irrituar. I butë për përdorim të përditshëm, ky pastrues pa shpëlarje është perfekt për heqjen e përbërjes nga fytyra dhe sytë.

Përbërësit kryesorë:

  • Fatty Acid Esters: elementët përbërës të mikelave, janë të ngjashëm me fosfolipidet e membranave të qelizave të lëkurës, të cilat natyrisht ndihmojnë në rindërtimin e filmit hidrolipidik të lëkurës.

Përfitimet kryesore:

  • Kombinon performancën dhe tolerancën shumë të lartë
  • Pastron dhe heq përbërjen nga fytyra dhe sytë
  • Zbut dhe pastron lëkurën e irrituar
  • Prodhon një ndjenjë të freskisë së çastit
  • Formula jo e shpëlarjes
99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.