• -10%
    BioNike - Acteen Purifying Cleansing Gel BioNike - 1

Xhel pastrues pastrues Bionike Aknet është një xhel shkumues për shpëlarje për pastrimin e thellë të lëkurës seborreike dhe të prirur për puçrra. Falë pranisë së granulave dhe surfaktantëve jo-agresivë, ju lejon të pastroni plotësisht lëkurën pa e irrituar atë. Efekti "pastrim" lehtëson heqjen e qelizave sipërfaqësore me brirë, zvogëlon bllokimin e gjëndrave dhjamore dhe parandalon formimin e pikave të bardha dhe të zeza. Me një pH pak acid dhe me vajra thelbësorë nenexhik dhe dëllinje, ndihmon për të mbajtur parametrat fiziologjikë të lëkurës në normë, duke e bërë atë të lëmuar, të freskët dhe të pastër. Formula është përmirësuar nga përbërësit aktivë efektivë në kundërvënien e rritjes së mikrobeve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.