Bionike Defence B-Lucent Day-Peel

Lehtësoni eliminimin e qelizave më sipërfaqësore dhe stimuloni qarkullimin e qelizave, duke përgatitur lëkurën për të marrë më mirë trajtimet pasuese të linjës. Indikohet gjithashtu për ndriçimin e fytyrës edhe në mungesë të njollës së lëkurës. Vendoseni çdo ditë me lëvizje rrethore në fytyrën e lagur, duke shmangur konturin e syve. Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.