BioNike Defence Mousse Detergente

Sistemi special i shpërndarjes shndërron solucionin kristalor në një shkumë të butë që heq papastërtitë duke respektuar ekuilibrin e lëkurës dhe neutralizon veprimin e tharjes së gurit gëlqeror të pranishëm në ujë, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të butë.

Si të përdorni:

Shpërndani 1 ose 2 arra të produktit dhe masazhojeni në mënyrë rrethore në fytyrën e lagur, duke shmangur zonën e syve, dhe më pas shpëlajeni me kujdes.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.