BioNike Defense Rebalancing Cleansing Gel

Përbërja e Xhelit Pastrues Pastrues

Rrëshirë Lentisk: çamçakëz perimesh e marrë nga mastika (një kaçubë tipike për zonën mesdhetare). Ka veti astringjente dhe pastruese, thith sebumin e tepërt duke kontrolluar “shkëlqimin” e lëkurës dhe duke e bërë atë të errët, zvogëlon papërsosmëritë e lëkurës dhe zvogëlon zgjerimin e poreve.

Lignans nga lëvorja e bredhit: polifenole me aktivitet antibakterial dhe antioksidant. Ato ndihmojnë në parandalimin dhe luftimin e papërsosmërive tipike të lëkurës së kombinuar dhe me vaj. Ujë i distiluar dhe vaj esencial i mentes: ato kanë një veprim freskues dhe pastrues.

Detergjentë delikatë: me fuqi të ulët deliduese dhe tolerancë të lartë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.