• -25%
    Dermastir - Tsunami Deep Cleanser Dermastir - 1

Dermastir Tsunami Deep Cleanser

Dermastir Tsunami është aq efektiv sa tregohet edhe në rastet e puçrrave të lehta deri të moderuara.

*Indikohet për subjektet me shpërthim të lëkurës në raste të tilla si dermatiti, rosacea, impetigo, psoriaza, ekzema, skuqja, komedonet dhe puçrrat e lehta deri të moderuara. *Mund të përdoret gjithashtu si një pastrues i përgjithshëm i thellë i përditshëm.

*Paraqitet në një sistem shpërndarje pa ajër për të siguruar qëndrueshmëri maksimale të përbërësve nga oksigjenimi dhe bakteret

*Pastrim efektiv i thellë që është i butë për lëkurën pasi përbërësit nuk bëhen gërryes për shkak të oksigjenimit

*Mund të përdoret për një kohë të gjatë edhe për parandalim pasi  "Rezistenca e acnes ”nuk është zhvilluar

*Pa peroksid, pa paraben dhe pa vaj

*Madhësi e madhe 100 ml dhe vëllimi rritet pasi ka efekt tsunami pastrues bubullues

*Shumica e trajtimeve të shpërthimit të lëkurës e lënë lëkurën të thatë, ndryshe nga Dermastir Tsunami

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.