• -10%
    DR. GRANDEL Puri Soft Dr. Grandel - 1

DR.GRANDEL Puri Soft

Vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte me duar pak të lagura në mëngjes dhe në mbrëmje, bëni masazh dhe lajeni përsëri me ujë të ngrohtë ose me një peshqir të ngrohtë dhe të lagur.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.