• -10%
    DR.GRANDEL Cleansing Milk Dr. Grandel - 1

DR.GRANDEL Cleansing Milk

Perdorimi:

Vendoseni me duar pak të lagura në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe në mbrëmje, masazhojeni dhe lajeni përsëri me ujë të ngrohtë ose pastojeni me nje pecete te paster me uje te ngrohte.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.