• -10%
    DR.GRANDEL Micell Cleansing Water Dr. Grandel - 1

DR.GRANDEL Micell Cleansing Water

Kompleksi përbërës aktiv i perimeve Phyto detox ka një pastrues anti-inflamator dhe rafinon poret, dhe është një antioksidant efektiv. Mbështet rigjenerimin e lëkurës për shkak të dëmtimit me anë të Panthenolit. Si një magnet, teknologjia e micell do të heqë grimcat e papastërtisë, ndotjen dhe mbetjet e përbërjes. 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.