• -10%
    DR.GRANDEL - Shkume Pastruese per lekure te ndjeshme Dr. Grandel - 1

Karakteristikat: 

• Pastrim i butë dhe i plotë për lëkurën 

• Mbron funksionin e barrierës së lëkurës dhe ruan natyralin

• Ekstrakti i tamarindit lë një ndjenjë të lëkurës mirë të hidratuar, të relaksuar dhe të qetësuar

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.