Helenvita ACNormal Cleansing Mousse

Ofron pastrim të butë dhe të thellë duke hequr papastërtitë dhe sebumin, duke rivendosur mantelin e dëmtuar mbrojtës të lëkurës. Përbërësi aktiv i natyrshëm Fikosakarid rregullon sekretimin dhe riparimin e sebumit, ndërsa vitamina E, xhel aloe vera dhe natrium PCA hidratojnë dhe rimbushin lipidet e barrierës së trazuar të lëkurës, duke rivendosur kështu ndjenjën e rehatisë në lëkurë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.