Helenvita ACNormal Hydra Boost Cream

Oligosakaridet formojnë një film hidratues dhe zvogëlojnë humbjen e lagështisë transdermale, ndërsa aminoacidet dhe elementët gjurmë rrisin agjentët natyrorë hidratues të lëkurës.

Acidet yndyrore Omega-6 përmirësojnë dhe ristrukturojnë shtresën lipidike të lëkurës dhe ofrojnë butësi. Acidi hialuronik dhe provitamina B5 i japin elasticitet dhe kujdes ekstra lëkurës që vuan nga trajtimet e aknes.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.