Lierac Demaq Eyes Double Care

Panthenoli, i jep këtij solucioni veti zbutëse dhe dhe ushqyese.

Pa parfum.

I përshtatshëm dhe për persona me sy të ndjeshëm e që mbajnë lente kontakti.

Përdorimi

Aplikohet nëpërmjet një pambuku në zonën e syve dhe qerpikëve.

Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Përbërësit

Aqua, Glycerin,

Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Floweer extract, Centaurea Cyanus, Flower extract, Biotinoyl Tripeptide-1, Panthenol Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Citric Acid.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.