Locion mikro-eksfoliant astringent

Pa parabene

Kujdesi për lëkurën 100% hipoalergjikisht

Jo-komedogjene

Përqendrim i lartë i përbërësve të zgjedhur me ujë burimi termik

Përbërësit dhe aroma minimale

Testuar në lëkurën më të ndjeshme

3433422408159
99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.