PHYSIOLOGIC EAU MICELLARE PEAUX REACTIVES

Lëkura e ndjeshme nuk duhet të zgjedhë më mes tolerancës dhe efektivitetit për heqjen e përbërjes së tyre. Falë një teknologjie të pashembullt micellar bazuar në surfaktantë të butë dhe glicerinë, Ultra Micellar Water pastron dhe eleminon papastërtitë, përbërjen dhe grimcat e imëta të ndotjes. Heq 98% të themelit, me vetëm 1 pambuk.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.