LRP TOLERIANE CARING WASH

Shumë e butë dhe e tolerueshme nga lëkura më e ndjeshme, COCOBETAINE (me origjinë natyrale) e bën pastrimin më efikas pa tharë ose irrituar lëkurën. Nuk ka nevojë për më shumë se vetëm 1 surfaktant thelbësor. COCOBETAINE 2730 dihet se tolerohet mirë nga të rriturit, fëmijët dhe foshnjat. Në nivelet e vlerësuara dhe të autorizuara tashmë, ai nuk ka as potencial sensibilizues dhe as irritues. Ajo mbështetet nga studimet para-klinike dhe klinike.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.