Si Te Perdoret

Si të aplikoni Toleriane Dermo-Pastrues për lëkurë të ndjeshme, reaktive dhe alergjike:

HAPI 1: Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje me majë të gishtërinjve ose në një pambuk, duke u masazhuar me lëvizje të butë rrethore.

HAPI 2: Shpëlajeni me ujë ose hiqeni me një pambuk ose ind, duke u kujdesur që të mos fërkohet

3433422406599
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.