Përbërja e saj e butë me panthenol, allantoin dhe kamomil pastron lëkurën e fytyrës nga papastërtitë dhe përbërja ftoh dhe rinon lëkurën tuaj pa e tharë atë.

Mënyra e përdorimit:

Lag fytyrën, vendosni xhel me pëllëmbët tuaja, duke bërë një masazh të lehtë pije me uje te bollshem

Eshtë i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Testuar dermatologjikisht, pa sapun, pa parabene.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.